0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
TT Star Series
Jiri Martinko
۱
۳
Tomas Tregler
Finished
۱۱:۴۰
Ondrej Bajger
۱
۳
Oleksandr Tymofieiev
Finished
۱۲:۴۵
Ondrej Bajger
۰
۳
Roman Rezetka
Finished
۱۰:۳۰
Vit Kadlets
۲
۳
Oleksandr Tymofieiev
Finished
۱۱:۰۵
Martin Andersen
۱
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۲:۱۵
Vit Kadlets
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۳:۱۵
Martin Andersen
۰
۰
Roman Rezetka
inprogress
۱۳:۴۵
Russia
Liga Pro
Roman Zelenskii
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۰۰
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Puzyrev
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Alexey Uvarov
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۱:۱۵
Andrey Doncenko
۱
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۱۰:۰۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۱
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۴۵
Shkurko Arte
۲
۳
Fedor Chernoskulov
Finished
۱۲:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۳۰
Andrey Prokhorov
۳
۰
Alexey Uvarov
Finished
۰۳:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۴:۱۵
Roman Astreev
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۹:۳۰
Maksim Sorokin
۳
۲
Murzakmatov Ernist
Finished
۱۰:۱۵
Maksim Kiselev
۳
۱
Afanasev Maksim Andreevich
Finished
۱۲:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۱۵
Andrey Prokhorov
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۰:۴۵
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Pavel Fursov
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Doncenko
۲
۳
Oleg Belugin
Finished
۰۸:۰۰
Dmitry Voronov
۰
۳
Mikhail Gusev
Finished
۱۲:۳۰
Alexey Vlasov
۳
۲
Ivanov Alexander
Finished
۰۰:۲۰
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Maksim Surkin
Finished
۰۰:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۱
Ivanov Alexander
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Fursov
۳
۰
Maksim Surkin
Finished
۰۲:۱۵
Roman Zelenskii
۰
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۲:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۰
Andrey Prokhorov
Finished
۰۲:۴۵
Ivanov Alexander
۳
۲
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۳:۰۰
Maksim Surkin
۲
۳
Sergey Puzyrev
Finished
۰۳:۱۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۳:۱۵
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Pavel Fursov
Finished
۰۳:۴۵
Ivanov Alexander
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۴:۰۰
Dmitry Bakalin
۰
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Alexey Uvarov
۲
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۴۵
Pavel Fursov
۳
۲
Sergey Puzyrev
Finished
۰۴:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۵:۴۵
Maksim Sorokin
۳
۰
Aleksandr Merezhko
Finished
۰۸:۱۵
Danila Andreev
۰
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۸:۱۵
Suntsov Artem
۲
۳
Roman Astreev
Finished
۰۸:۳۰
Nikolay Pashkov
۱
۳
Damir Bedretdinov
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Butorin
۱
۳
Konstantin Olshakov
Finished
۰۸:۴۵
Murzakmatov Ernist
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۸:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Andrey Artemov
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Belugin
۱
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Mihail Andrusenko
۰
۳
Oleg Butorin
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Merezhko
۲
۳
Murzakmatov Ernist
Finished
۰۹:۱۵
Damir Bedretdinov
۱
۳
Andrey Doncenko
Finished
۰۹:۳۰
Konstantin Olshakov
۱
۳
Danila Andreev
Finished
۰۹:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۲
۳
Maksim Sorokin
Finished
۰۹:۴۵
Andrey Artemov
۳
۲
Suntsov Artem
Finished
۱۰:۰۰
Danila Andreev
۱
۳
Oleg Butorin
Finished
۱۰:۱۵
Suntsov Artem
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Belugin
۰
۳
Damir Bedretdinov
Finished
۱۰:۳۰
Mihail Andrusenko
۳
۰
Konstantin Olshakov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Merezhko
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۰:۴۵
Roman Astreev
۱
۳
Andrey Artemov
Finished
۱۱:۰۰
Timur Molchanov
۳
۰
Aleksandr Kruglov
Finished
۱۲:۰۰
Kuznetsov Alexey
۰
۳
Mikhail Cheklin
Finished
۱۲:۱۵
Kuznetsov Alexey
۱
۳
Ivan Fomin
Finished
۱۲:۴۵
Aleksandr Kruglov
۱
۱
Dmitry Voronov
inprogress
۱۳:۰۰
Fedor Chernoskulov
-
-
Kuznetsov Alexey
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Mikhail Cheklin
-
-
Maksim Kiselev
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Mikhail Gusev
-
-
Timur Molchanov
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ivan Fomin
-
-
Shkurko Arte
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Timur Molchanov
-
-
Dmitry Voronov
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Czech Republic
Pro League
Jan Knot
۳
۲
Martin Cmunt
Finished
۰۰:۳۰
Roman Hudeczek
۳
۱
Tadeas Zika
Finished
۰۱:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Martin Cvecek
Finished
۱۱:۳۰
Martin Pavliska
۲
۳
Tomas Kindl
Finished
۰۰:۳۰
Turek Tomas
۲
۱
Rostyslav Kliucuk
inprogress
۱۳:۰۰
Tomas Postelt
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۱:۰۰
Jan Sucharda
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۳:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۴:۰۰
Turek Tomas
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۱۱:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Polreich
۲
۳
Jan Knot
Finished
۰۰:۰۰
Josef Grill
۰
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Kindl
۳
۲
Roman Hudeczek
Finished
۰۲:۰۰
Marcel Pikous
۳
۱
Miroslav Svedik
Finished
۰۲:۳۰
Frantisek Just
۳
۲
Patrik Pycha
Finished
۰۴:۳۰
Jaroslav Prokupek
۳
۰
Julius Lazar
Finished
۰۶:۰۰
Frantisek Just
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۷:۰۰
Zdenek Kasinski
۱
۳
Matej Perny
Finished
۱۱:۰۰
Vaclav Sedlacek
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۲:۳۰
Bohumil Duben
۰
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Lukas Boruvka
Finished
۰۰:۰۰
Josef Medek
۰
۳
Bohumil Duben
Finished
۰۰:۰۰
Tadeas Zika
۰
۰
Martin Pavliska
Finished
۰۰:۰۰
Lukas Boruvka
۳
۲
Josef Medek
Finished
۰۰:۳۰
Karel Hons
۰
۳
Josef Medek
Finished
۰۱:۰۰
Lukas Boruvka
۳
۰
Pavel Gireth
Finished
۰۲:۰۰
Radim Pavelka
۳
۱
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Marek Sedlak
Finished
۰۳:۰۰
Miroslav Svedik
۲
۳
Frantisek Just
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Julius Lazar
Finished
۰۳:۳۰
Marcel Pikous
۰
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۴:۰۰
Julius Lazar
۳
۲
Marek Sedlak
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۵:۰۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Jan Sucharda
Finished
۰۵:۰۰
Patrik Pycha
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۵:۳۰
Marek Sedlak
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۳۰
Jan Sucharda
۳
۱
Frantisek Just
Finished
۰۶:۰۰
Patrik Pycha
۱
۳
Miroslav Svedik
Finished
۰۶:۳۰
Marek Sedlak
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Julius Lazar
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۷:۰۰
Jan Sucharda
۰
۳
Frantisek Just
Finished
۰۸:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Radim Pavelka
Finished
۰۸:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Turek Tomas
Finished
۱۰:۳۰
Zbynek Zientek
۳
۲
Milan Zika
Finished
۱۰:۳۰
Havel Ladislav
۳
۱
Milan Vrabec
Finished
۱۰:۳۰
Darin Kryl
۳
۰
Jaromir Kanok
Finished
۱۱:۰۰
Martin Cvecek
۲
۳
Tomas Mokry
Finished
۱۱:۰۰
Michal Zahradka
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۱:۰۰
Milan Vrabec
۰
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۳۰
Milan Zika
۲
۳
Darin Kryl
Finished
۱۱:۳۰
Matej Perny
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۱۲:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Martin Guk
Finished
۱۲:۰۰
Jaromir Kanok
۰
۳
Zbynek Zientek
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Mokry
۱
۳
Vaclav Sedlacek
Finished
۱۲:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Michal Zahradka
Finished
۱۲:۳۰
Zbynek Zientek
۳
۱
Darin Kryl
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Hiblbauer
۲
۱
Tomas Mokry
inprogress
۱۳:۰۰
Milan Vrabec
۰
۳
Matej Perny
Finished
۱۳:۰۰
Milan Zika
۲
۲
Jaromir Kanok
inprogress
۱۳:۰۰
Europe
TT Elite Series
Mateusz Rutkowski
۳
۲
Zochniak Jakub
Finished
۰۴:۱۵
Linek Adam
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۰۰:۱۵
Adam Dosz
۲
۳
Josef Braun
Finished
۰۰:۳۰
Linek Adam
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۲:۱۵
Mateusz Misiak
۲
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۳:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۴۵
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۲:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۳:۱۵
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Szymon Radlo
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۰۷:۳۰
Pawel Grela
۳
۰
Michal Murawski
Finished
۱۱:۰۰
Tomasz Lojtek
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۰:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۱:۰۰
Linek Adam
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۳:۴۵
Lukasz Pietraszko
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۳۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۴:۴۵
Kleszcz Krzesimir
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۵:۱۵
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۱:۱۵
Tomasz Lojtek
۰
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۲:۴۵
Petr David
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۰۰:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۵:۰۰
Dawid Poloszczanski
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۳۰
Linek Adam
۰
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۵:۴۵
Lukasz Pietraszko
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۶:۳۰
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۷:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۱
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۸:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۰۸:۳۰
Dawid Poloszczanski
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۹:۰۰
Adam Dosz
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۰۰
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۰:۳۰
Adam Dosz
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۳۰
Michal Murawski
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۲:۰۰
Pawel Grela
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۲:۳۰
Bartosz Czerwinski
۱
۲
Krzysztof Kapik
inprogress
۱۳:۰۰
Adam Dosz
-
-
Pawel Grela
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Michal Murawski
-
-
Mateusz Rutkowski
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
World
TT-CUP
Marek Kulisek
۲
۳
Petr Kotrbaty
Finished
۰۰:۲۰
Filip Cernota
۳
۰
Martin Stusek
Finished
۰۰:۲۵
Jonas Kulveit
۲
۳
Petr Kotrbaty
Finished
۰۰:۵۰
Tomas Malek
۲
۳
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۵۵
Brozek Michal
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Filip Cernota
۳
۲
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۲۵
Martin Stusek
۰
۳
Tomas Malek
Finished
۰۱:۵۵
Brozek Michal
۲
۳
Petr Kotrbaty
Finished
۰۲:۲۰
Filip Cernota
۳
۲
Tomas Vorisek
Finished
۰۲:۵۵
Dmitri Krasnov
۳
۰
Marko Viidas
Finished
۱۰:۱۵
Erik Trofimov
۳
۰
Dmitri Krasnov
Finished
۱۰:۴۵
Petr Semrad
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۱۰:۵۰
Sander Taaber
۱
۳
Erik Trofimov
Finished
۱۱:۱۵
Ruzicka Josef
۳
۲
Ales Langer
Finished
۱۱:۲۰
Vojtech Hruska
۳
۱
Jakub Jares
Finished
۱۱:۲۵
Sander Taaber
۲
۳
Marko Viidas
Finished
۱۱:۴۵
Petr Semrad
۱
۳
Ales Langer
Finished
۱۱:۵۰
Zdenek Bron
۰
۳
David Mutl
Finished
۱۱:۵۵
Marko Viidas
۳
۲
Erik Trofimov
Finished
۱۲:۱۵
Jan Hendrych
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۲:۲۰
Vojtech Hruska
۳
۲
David Mutl
Finished
۱۲:۲۵
Sander Taaber
۱
۳
Dmitri Krasnov
Finished
۱۲:۴۵
Petr Semrad
۳
۰
Ruzicka Josef
Finished
۱۲:۵۰
Jakub Jares
۱
۳
Zdenek Bron
Finished
۱۲:۵۵
Ales Langer
-
-
Jan Hendrych
بازی شروع نشده است
۱۳:۲۰
Vojtech Hruska
-
-
Zdenek Bron
بازی شروع نشده است
۱۳:۲۵
David Mutl
-
-
Jakub Jares
بازی شروع نشده است
۱۳:۵۵
Armenia
Armenia ITT CUP Women
Hasmik Khachatryan
۱
۳
Rubina Vardanyan
Finished
۰۸:۳۰
Maria Khachatryan
۱
۳
Raisa Parsadanyan
Finished
۰۹:۱۰
Mariam Hambardzumyan
۰
۳
Rubina Vardanyan
Finished
۰۹:۳۰
Hasmik Khachatryan
۳
۱
Raisa Parsadanyan
Finished
۰۹:۵۰
Mariam Hambardzumyan
۱
۰
Maria Khachatryan
inprogress
۱۳:۱۰
Belarus
Liga Pro
Sergei Arefev
۳
۲
Viktor Anishchenko
Finished
۰۸:۳۰
Sergei Gus
۱
۳
Sergei Arefev
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Anishchenko
۳
۰
Sergei Gus
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Promskii
۱
۱
Evgenii Mutianko
inprogress
۱۳:۰۰